Hizmetlerimiz

HYDRA PROCLEAN Cilt Bakımı Hakkında

Siyah noktalar, Sivilceler, Güneş lekeleri, Yaşlılık lekeleri, Cilt tonu düzensizliği.
Cildi vakumlayarak özel solüsyonlarla birlikte cildi derinlemesine temizlerken ölü hücrelerden arındırıp, cildin nem dengesini sağlayarak sağlıklı görünen parlayan bir cilt oluşturuyoruz. Ayrıca derinlemesine cilt temizliği yapılırken özel teknoloji ve özel solüsyonlar ile cildin ihtiyacı olan tüm mineral ve antioksidanların cildin tüm hücrelerine nüfus etmesini sağlıyoruz.
Cilt Yenileme, Cilt Lekeleri, Cilt deki Renk Düzensizlikleri.
Steril başlıklar ile cilt görünümünü düzeltmeye yönelik cildin üst tabakasında yaptığımız soyma tedavisidir. Yani derinin yüzeysel tabakası soyulduğunda, atılan kısım içindeki problemler ya azalmış olur yada tamamen giderilmiş olur. Soyulan derinin iyileşmesiyle yeniden yapılandırarak cilde daha pürüzsüz, daha gergin ve daha taze bir görünüm kazandırıyoruz.
Kolajen Artırımı, Gözaltı Torbaları
Ultrasonic dalgalar ile hücrelere etkili bir şekilde nüfus ettirerip hücrelere yumuşak bir şekilde masaj yapıp, kan dolaşımını hızlandırarak yaşlanan hücreleri dolaşım sistemine katarak yalı hücreleri ortadan kaldırıyoruz.
Anti Aging, İnce kırışıklıklar, Antibakteriyel
Düşük enerjili biyolojik aktif soğuk foton ışıkları ile doğal ve yumuşak cilt bakımı tedavi şeklini uyguluyoruz. Led tedavinin en önemli özelliği cildi harekete geçirerek yenilenme sürecini kısaltıyoruz. Led Işınları ile oluşan akneleri bakterileri yok ederek gözenekleride daha sağlıklı
Kırışıklıklar, Lifting Etkisi, Gözeneklerde Küçültme
Biyolift cilde micro derecede düşük voltajda enerji uykulayarak Kolajen yapıda yenileme gözeneklerde küçülme ve yüz kaslarında gerilme yaratarak daha sağlıklı ve genç bir görünüm sağlar. Ayrıca uygulama esnasında ki cilt bakım ürünlerinin hücrelere daha çok nüfus etmesini sağlar.
Cildin nem miktarını arttırmak, Cildin hücre üretimini, Kan ve Lenf dolaşımını hızlandırmra. Ciltte hassasiyete bağlı oluşmuş kızarıklıklar. Cilde sağlıklı, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak.
Ozon sağlıklı bir cilt yapısı için gerekli temel bir ihtiyaçtır. Ozon bakımı %98 saflıktaki basınçlı oksijen, disitile su ile cilde uygulanarak daha canlı ve parlak bir cilt görünümünü sağlar.
Ölü hücreleri arındırma, Gözenek tıkanıklığı
Uygulama esnasındaki cilt bakım ürünlerinin ciltte daha hızlı olanak tanırken aynı zamanda sterilizasyon için UV ışınlar üretir, mikro yaraların iyileşmesine yardımcı olur.
Gözenek Temizliği, Yağlı cilt temizliği, Ölü hücrelerden arındırma
Ciltte biriken yağ ve kir tabakasını etkili bir şekilde temizliyerek cildi ölü hücrelerden arındırmak. Ciltteki sağlıksız görüntüyü ortadan kaldırarak parlak ve yenilenmiş bir cilt görüntüsünü sağlar.
Gözenek Temizliği, Siyah noktalar, Lenf drenaj .
Gelistirilmiş HYDRA PROCLEAN vakum kalemi vakumlama sistemiyle siyah noktaları ve gözenekleri temizlerken aynı zamanda masaj uygulaması ile lanf drenaj etkisi yaparak kan dolaşım sistemini düzenler.